PTE Kurslarımız Hakkında

PTE kurslarımızda temel amacımız öğrencilerimizi özgüvenle sınava hazır hale getirmektir. Süreç boyunca dinleme, konuşma, okuma ve yazma olmak üzere bütün dil becerileri üzerinde PTE sınav odaklı olarak çalışılır.

 

PTE Kurslarımız nasıldır? 

Kurs programı ve içerikleri sınav İngilizcesinde uzman kadromuz tarafından hazırlanmaktadır. Eğitmen kadromuz PTE sınav eğitiminde uzman ve üniversite okutmanlık geçmişi olan yerli ve yabancı hocalardan oluşmaktadır.

Hocalarımız her seviyeden öğrenciyi PTE sınavındaki hedef skorlarına ulaştırmada deneyimlidirler. Öğrencilerimiz öğrenme tarzlarına ve sınava yönelik eksik becerilerine göre kendilerine en faydalı olacak eğitmenler ile çalışma konusunda her türlü imkana sahiptirler.

Kurs boyunca PTE sınavının bütün bölümleri ile alakalı kilit sınav becerileri ve teknikleri ile soru çözüm stratejileri üzerinde çalışılır. Derslerimiz sınav pratiği odaklı olarak özgün PTE kaynak ve sınav aktiviteleri eşliğinde yapılır.

Program tercihinize göre PTE özel ders ya da grup dersi olarak yapılmaktadır. Yüz yüze ve online eğitim seçenekleri vardır.

 

PTE Kurs programında ne öğreneceksiniz? 

  • PTE sınav içeriği ve formatı
  • PTE sınav bölümleri ve soru tipleri için gerekli strateji ve beceriler
  • PTE odaklı olarak İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerileri

 

Başlamak için İngilizce seviyesi önemli mi?

Derslerimiz her seviye öğrenci için kendi ihtiyaçlarına uygun PTE programları ile yapılır.

Kayıt işlemi öncesinde yapılan Seviye Tespit Sürecinde öğrencilerimiz PTE eğitmenlerimiz tarafından kendileri için gerçekçi hedeflere göre yönlendirilir.

Öğrencilerin eğitime başlayabilmeleri için belirlenen minimum İngilizce altyapısına sahip olmaları gereklidir. Gerekli seviyeye sahip olmayan öğrenciler Pre-PTE programımız ile en kısa sürede sınav hazırlık programına hazır hale getirilir.

 

PTE Kurs Programları için tıklayın